Firanki

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje firanek gładkich i z wzorami. Różnica na zdjęciach firanek gładkich jest niewidoczna dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i obejrzenia ich w celu porównania. Firanki z wzorami bardzo szybko zmieniają się, co dostawa praktycznie pojawia się nowy wzór i po 2-3 tygodniach jest zastępowany nowym. Z gładkich firan które od dłuższego czasu są w ofercie są: woal, kresz, markizeta, len (faktura len ), kryształek, różne siatki, inne podkłady także, jest ich sporo o różnej fakturze, odcieniu (biel ma dużo odcieni) w połysku i macie.

* zazdrostki (żakardowe, woalowe, gipiurowe)
– są to firanki cięte z metra o wysokości od 35 do 120 cm mające wykończenia specjalne do wsunięcia mini karniszy i patyczków plastikowych
– możliwość uszycia „na tunel” np. gładkich firaneczek z woalu, lnu itp. na inną wysokość podaną przez klienta
– zazdrostki gipiurowe w wysokościach 40, 60, 90 i 120 cm.

*firanki metrażowe
– firanki żakardowe od wysokości 35 cm (zazdrostki) do 3,30m.
– firanki woalowe haftowane od wysokości 45cm (zazdrostki) do 2,80 cm a gładki woal 2,9-3,20!
– firanki z markizety (gładkie, z gipiurami) ala len (gładki, gruby i cieńszy, połysk i mat, z wzorami, pasami itp.)
– firanki z gipiurami długie (2,80m) i krótkie (do 2,0m)

*firanki gotowe
– posiadamy wybór gotowych firan w standardowych rozmiarach ale nasza firma nastawiona jest głównie na „szycie na wymiar” czyli dostosowanie firanki do każdego rozmiaru okna. Karnisze i okna są teraz wykonywane na zamówienie przez klienta i często mają inny wymiar oraz są przywieszane na różnych wysokościach a dla naszych krawcowych to nie jest problem 😉 uszyjemy!